ZÁPAS
05.10.18 | štvrťfinále | Daria Snigur | Kseniya Yersh | 6-0, 6-0 | Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Daria Snigur | Kseniya Yersh | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 31/39 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body celkom | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Daria Snigur | 4-0 | |
5-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 40-15 | ||
3-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 4-0 | |
5-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 rokov
20.01.01, 23 rokov
Daria Snigur vs. Kseniya Yersh - Vzájomné zápasy
05.10.18 | štvrťfinále | Daria Snigur | Kseniya Yersh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Daria Snigur form & Kseniya Yersh form
Daria Snigur - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |