ZÁPAS
23.09.21 | 2. kolo | Daria Snigur | Jia-Jing Lu | 6-1, 6-1 | W25 Santarem | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daria Snigur | Jia-Jing Lu | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/29 (66%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/54 (61%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkom | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daria Snigur vs. Jia-Jing Lu - Vzájomné zápasy
23.09.21 | 2. kolo | Daria Snigur | Jia-Jing Lu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Santarem | tvrdý |
Daria Snigur form & Jia-Jing Lu form
Daria Snigur - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Jia-Jing Lu - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |