ZÁPAS
03.02.21 | 1. kolo | Daria Mishina | Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Daria Mishina | Lyubov Kostenko | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/40 (63%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkom | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 10 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Mishina | 3-1 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
Daria Mishina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Daria Mishina | 3-4 | |
0-0, 0-40[BP], 40-A[BP] | ||
Daria Mishina | 4-4 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, A-40, 40-40 | ||
5-4 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Daria Mishina | 5-1 | |
0-0, 0-15, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40 | ||
6-1 | Lyubov Kostenko | |
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.03.03, 21 rokov
28.03.03, 21 rokov
Daria Mishina vs. Lyubov Kostenko - Vzájomné zápasy
03.02.21 | 1. kolo | Daria Mishina | Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Daria Mishina form & Lyubov Kostenko form
Daria Mishina - posledné zápasy
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - skreč | detail zápasu | |
10.09.21 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.21 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.21 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
05.02.21 štvrťfinále | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.20 štvrťfinále | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.20 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.20 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 finále | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Lyubov Kostenko - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.20 štvrťfinále | vs. Yuliana Lizarazo | - Lyubov Kostenko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |