ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Daria Kuczer | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | W25 Bytom | antuka |
ŠTATISTIKY
Poľsko
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 rokov
14.01.00, 24 rokov
Daria Kuczer vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájomné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Daria Kuczer | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Bytom | antuka |
Daria Kuczer form & Karolina Jaskiewicz form
Daria Kuczer - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-79, 3-6 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - posledné zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |