ZÁPAS
25.09.19 | 1. kolo | Conny Perrin | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | W60+H Valencia | antuka |
ŠTATISTIKY
Conny Perrin | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podanie % | 37/47 (79%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/37 (59%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/41 (73%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Conny Perrin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Conny Perrin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conny Perrin | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
Conny Perrin | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Conny Perrin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Conny Perrin | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Conny Perrin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0 | ||
Conny Perrin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Conny Perrin vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájomné zápasy
25.09.19 | 1. kolo | Conny Perrin | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60+H Valencia | antuka |
Conny Perrin form & Claudia Hoste Ferrer form
Conny Perrin - posledné zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |