ZÁPAS
02.12.21 | 2. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Claudia Hoste Ferrer | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
1. podanie % | 36/70 (51%) | 58/80 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/36 (58%) | 27/58 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/34 (50%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 44/80 (55%) | 32/70 (46%) |
Vyhrané body celkom | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Claudia Hoste Ferrer vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - Vzájomné zápasy
02.12.21 | 2. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Vanessa Georgiana Popa Teiusanu form
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Laura Galdano | 4-6, 7-66, 9-11 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yui Ohwaki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Kesmat El Tawil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | Linda Ajimi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Luise Reisel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Selma Cadar | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 3-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu |