ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Chloe Noel | Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | W15 Saint | antuka |
ŠTATISTIKY
Chloe Noel | Chanel Janssen | |
1. podanie % | 21/38 (55%) | 30/41 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/21 (86%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 8/38 (21%) |
Vyhrané body celkom | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Noel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Chanel Janssen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chloe Noel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chloe Noel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Noel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Noel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Chanel Janssen | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Noel | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Chloe Noel vs. Chanel Janssen - Vzájomné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Chloe Noel | Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Saint | antuka |
Chloe Noel form & Chanel Janssen form
Chloe Noel - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 4-6, - Chloe Noel - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Liam Oved | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maud Vandeputte | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Emmanuelle Girard | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Severine Deppner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Chanel Janssen - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu |