ZÁPAS
12.12.19 | 2. kolo | Chiara Scholl | Galateia Mesochoritou | 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Chiara Scholl | Galateia Mesochoritou | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkom | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-15 | ||
Chiara Scholl | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Galateia Mesochoritou | |
Chiara Scholl | 4-1 | |
5-1 | Galateia Mesochoritou | |
6-1 |
2 | ||
Chiara Scholl | 0-0 | |
0-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Scholl | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Chiara Scholl | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chiara Scholl | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-4 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Chiara Scholl | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Galateia Mesochoritou | |
0-0 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
23.06.01, 22 rokov
23.06.01, 22 rokov
Chiara Scholl vs. Galateia Mesochoritou - Vzájomné zápasy
12.12.19 | 2. kolo | Chiara Scholl | Galateia Mesochoritou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Chiara Scholl form & Galateia Mesochoritou form
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Galateia Mesochoritou - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 štvrťfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu |