ZÁPAS
19.02.23 | 1. kolo kval. | Caterina Odorizzi | Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Taliansko
01.04.02, 22 rokov
01.04.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.12.06, 17 rokov
27.12.06, 17 rokov
Caterina Odorizzi vs. Franziska Kremerskothen - Vzájomné zápasy
19.02.23 | 1. kolo kval. | Caterina Odorizzi | Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Caterina Odorizzi form & Franziska Kremerskothen form
Caterina Odorizzi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. K Derhem | K Derhem - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Franziska Kremerskothen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-76, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | Tasnim Ismail - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | detail zápasu |