ZÁPAS
22.09.22 | 2. kolo | Carson Branstine | Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-3, 7-5 | W15 Lubbock | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Carson Branstine | Avelina Sayfetdinova | |
1. podanie % | 51/92 (55%) | 55/98 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/51 (63%) | 27/55 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/41 (44%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 7/9 (78%) |
Vyhrané body z returnu | 52/98 (53%) | 42/92 (46%) |
Vyhrané body celkom | 102/190 (54%) | 88/190 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.06.02, 21 rokov
25.06.02, 21 rokov
Carson Branstine vs. Avelina Sayfetdinova - Vzájomné zápasy
22.09.22 | 2. kolo | Carson Branstine | Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Lubbock | tvrdý |
Carson Branstine form & Avelina Sayfetdinova form
Carson Branstine - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-3, - Carson Branstine - skreč | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Fiona Crawley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Alyssa Ahn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Emily Welker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Julita Saner | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Avelina Sayfetdinova - posledné zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Evelin Menyhart | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Eva Gartseva | 6-1, Eva Gartseva - skreč | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Shusharina | 6-4, 3-0, Maria Shusharina - skreč | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |