ZÁPAS
27.09.18 | 2. kolo | Carole Monnet | Weronika Falkowska | 4-6, 6-4, 6-2 | Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Carole Monnet | Weronika Falkowska | |
1. podanie % | 68/100 (68%) | 58/86 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/68 (56%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/32 (38%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 9/15 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 50/86 (58%) | 50/100 (50%) |
Vyhrané body celkom | 100/186 (54%) | 86/186 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carole Monnet | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-4 | Weronika Falkowska | |
4-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carole Monnet vs. Weronika Falkowska - Vzájomné zápasy
14.10.23 | 1. kolo kval. | Carole Monnet | Weronika Falkowska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
11.12.20 | štvrťfinále | Carole Monnet | Weronika Falkowska | 7-63, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
29.10.20 | 2. kolo | Weronika Falkowska | Carole Monnet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
27.09.18 | 2. kolo | Carole Monnet | Weronika Falkowska | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Carole Monnet form & Weronika Falkowska form
Carole Monnet - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |