ZÁPAS
19.12.20 | semifinále | Carole Monnet | Maria Bondarenko | 7-65, 4-6, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Carole Monnet | Maria Bondarenko | |
1. podanie % | 71/107 (66%) | 73/115 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/71 (56%) | 42/73 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/36 (42%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané break-bally | 8/17 (47%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 60/115 (52%) | 52/107 (49%) |
Vyhrané body celkom | 115/222 (52%) | 107/222 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carole Monnet vs. Maria Bondarenko - Vzájomné zápasy
19.12.20 | semifinále | Carole Monnet | Maria Bondarenko | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Carole Monnet form & Maria Bondarenko form
Carole Monnet - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Maria Bondarenko - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.23 finále | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.07.23 semifinále | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu |