ZÁPAS
10.12.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Elena Milovanovic | 5-0, - skreč | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Carole Monnet | Elena Milovanovic | |
1. podanie % | 11/16 (69%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 9/11 (82%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 10/14 (71%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané body celkom | 23/30 (77%) | 7/30 (23%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carole Monnet vs. Elena Milovanovic - Vzájomné zápasy
18.01.22 | 1. kolo | Carole Monnet | Elena Milovanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
10.12.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Elena Milovanovic | 5-0, Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Carole Monnet form & Elena Milovanovic form
Carole Monnet - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Elena Milovanovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detail zápasu |