ZÁPAS
03.08.22 | 2. kolo | Carole Monnet | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-0 | W60 San | antuka |
ŠTATISTIKY
Carole Monnet | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/23 (87%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/37 (70%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkom | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carole Monnet vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájomné zápasy
03.08.22 | 2. kolo | Carole Monnet | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W60 San | antuka |
Carole Monnet form & Claudia Hoste Ferrer form
Carole Monnet - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |