ZÁPAS
30.08.22 | kvalifik. | Cara Maria Mester | Alexia-Shara Iancu | 6-1, 7-5 | W15 Brasov | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
17.01.05, 19 rokov
17.01.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.09.06, 17 rokov
28.09.06, 17 rokov
Cara Maria Mester vs. Alexia-Shara Iancu - Vzájomné zápasy
30.08.22 | kvalifik. | Cara Maria Mester | Alexia-Shara Iancu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Brasov | antuka |
Cara Maria Mester form & Alexia-Shara Iancu form
Cara Maria Mester - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
09.07.23 1. kolo | vs. Mingge Xu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Karina Dunda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Jianu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
06.06.23 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo | vs. Valeria Ray | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.23 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.22 štvrťfinále | vs. Nahia Berecoechea | - | detail zápasu | |
15.12.22 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
04.09.22 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 štvrťfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Dziarkowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
25.06.22 semifinále | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.22 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 7-64 | detail zápasu |
Alexia-Shara Iancu - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 7-64, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lea Erenda | 6-0, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Cara Maria Mester | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Sabina Maria Iurea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu |