ZÁPAS
16.12.21 | 2. kolo | Bojana Marinkovic | Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | W15 Giza | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bojana Marinkovic | Helena Mohamed | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Helena Mohamed | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Helena Mohamed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Helena Mohamed | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Helena Mohamed | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Helena Mohamed | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Helena Mohamed | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bojana Marinkovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Helena Mohamed | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Helena Mohamed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.02.02, 22 rokov
20.02.02, 22 rokov
Bojana Marinkovic vs. Helena Mohamed - Vzájomné zápasy
16.12.21 | 2. kolo | Bojana Marinkovic | Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Giza | tvrdý |
Bojana Marinkovic form & Helena Mohamed form
Bojana Marinkovic - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Helena Mohamed - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | detail zápasu |