ZÁPAS
30.06.20 | 1. kolo | Bojana Klincov | Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Bojana Klincov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
5-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Bojana Klincov | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Bojana Klincov | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Bojana Klincov | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-30 | ||
Bojana Klincov | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Isabella Shinikova | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Isabella Shinikova | |
Bojana Klincov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40 | ||
5-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Bojana Klincov | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-4 | Isabella Shinikova | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bojana Klincov vs. Isabella Shinikova - Vzájomné zápasy
30.06.20 | 1. kolo | Bojana Klincov | Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Bojana Klincov form & Isabella Shinikova form
Bojana Klincov - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Isabella Shinikova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detail zápasu |