Holandsko
13.05.88, 35 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Česká republika
14.12.98, 25 rokov
Belgicko
09.11.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Česká republika
11.04.97, 26 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bibiane Schoofs/Kimberley Zimmermann vs. Anastasia Detiuc/Miriam Kolodziejova - Vzájomné zápasy
23.07.18 | semifinále | Bibiane Schoofs/Kimberley Zimmermann | Anastasia Detiuc/Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Prague | antuka |
Bibiane Schoofs form & Anastasia Detiuc form
Bibiane Schoofs/Kimberley Zimmermann - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý |
19.01.24 1. kolo | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 7-65, 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
Auckland - tvrdý |
03.01.24 štvrťfinále | vs. Mccartney Kessler/Suzan Lamens | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
01.01.24 1. kolo | vs. Samantha Murray/Sabrina Santamaria | 6-1, 7-63 | | detail zápasu |
Angers - tvrdý I. |
09.12.23 semifinále | vs. Anna Danilina/Alexandra Panova | 6-77, 2-6 | | detail zápasu |
07.12.23 štvrťfinále | vs. Elsa Jacquemot/Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
Linz - tvrdý I. |
09.02.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Panova/Alycia Parks | 6-4, 1-6, 6-10 | | detail zápasu |
08.02.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova/Rosalie Van Der Hoek | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
Montreux - antuka |
03.09.18 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch/Diana Marcinkevica | 0-6, 1-6 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
23.07.18 finále | vs. Cornelia Lister/Nina Stojanovic | 2-6, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |
23.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova/Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
23.07.18 štvrťfinále | vs. Petra Krejsova/Jesika Maleckova | 7-65, 4-6, 10-5 | | detail zápasu |
23.07.18 semifinále | vs. Anastasia Detiuc/Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
Anastasia Detiuc/Miriam Kolodziejova - posledné zápasy
Linz - tvrdý I. |
06.02.23 1. kolo | vs. Xinyun Han/Lidziya Marozava | 6-3, 6-75, 3-10 | | detail zápasu |
Parma - antuka |
01.10.22 finále | vs. Arantxa Rus/Tamara Zidansek | 1-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
01.10.22 semifinále | vs. Paula Kania/Renata Voracova | 1-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
29.09.22 štvrťfinále | vs. Anna Danilina/Jesika Maleckova | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
28.09.22 1. kolo | vs. Angelina Gabueva/Anastasia Zakharova | 6-0, 6-2 | | detail zápasu |
Budapest - antuka |
20.09.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy/Amarissa Kiara Toth | 7-62, 5-7, 10-12 | | detail zápasu |
Bucharest - antuka |
16.09.22 semifinále | vs. Reka-Luca Jani/Panna Udvardy | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
14.09.22 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara/Gabriela Lee | 3-6, 6-2, 10-8 | | detail zápasu |
W60 Prague - antuka |
30.08.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana/Alexandra Osborne | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
W60 Prerov - antuka |
27.08.22 finále | vs. Funa Kozaki/Misaki Matsuda | 7-64, 4-6, 10-5 | | detail zápasu |
26.08.22 semifinále | vs. Justina Mikulskyte/Natalija Stevanovic | 6-1, 7-67 | | detail zápasu |
25.08.22 štvrťfinále | vs. Alexandra Osborne/Daniela Vismane | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
23.08.22 1. kolo | vs. Adela Moravcova/Denisa Pospisilova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Prague - tvrdý |
25.07.22 1. kolo | vs. Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka | 7-5, 2-6, 3-10 | | detail zápasu |
Bastad - antuka |
04.07.22 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou/Elixane Lechemia | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
Valencia - antuka |
10.06.22 semifinále | vs. Alexandra Panova/Arantxa Rus | 4-6, 7-5, 8-10 | | detail zápasu |
09.06.22 štvrťfinále | vs. Beatrice Gumulya/Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Makarska - antuka |
01.06.22 štvrťfinále | vs. Olga Danilovic/Aleksandra Krunic | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
W100+H La - antuka |
13.05.22 semifinále | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
12.05.22 štvrťfinále | vs. Isabelle Haverlag/Andreea Prisacariu | 6-73, 6-2, 10-6 | | detail zápasu |
11.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W60 Chiasso - antuka |
23.04.22 finále | vs. Aliona Bolsova/Oksana Selekhmeteva | 6-3, 1-6, 10-8 | | detail zápasu |
22.04.22 semifinále | vs. Conny Perrin/Prarthana Thombare | 1-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
21.04.22 štvrťfinále | vs. Jenny Duerst/Joanne Zuger | 6-2, 7-67 | | detail zápasu |
20.04.22 1. kolo | vs. Ylena In-Albon/Elsa Jacquemot | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
W25 Bydgoszcz - antuka |
05.08.21 štvrťfinále | vs. Su Jeong Jang/Ya-Hsuan Lee | 3-6, 6-3, 5-10 | | detail zápasu |
04.08.21 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Sina Herrmann | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
23.07.18 semifinále | vs. Bibiane Schoofs/Kimberley Zimmermann | 1-6, 0-6 | | detail zápasu |
23.07.18 1. kolo | vs. Lucie Hradecka/Michaella Krajicek | 6-3, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
23.07.18 štvrťfinále | vs. Ulrikke Eikeri/Ana Sofia Sanchez | 7-62, 6-3 | | detail zápasu |