ZÁPAS
29.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | 5-7, 6-0, 6-4 | Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | |
1. podanie % | 62/93 (67%) | 48/84 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/62 (58%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 44/84 (52%) | 42/93 (45%) |
Vyhrané body celkom | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bibiane Schoofs vs. Ulrikke Eikeri - Vzájomné zápasy
24.04.23 | kvalifik. | Ulrikke Eikeri | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | W60 Oeiras | antuka |
29.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | Prague | antuka |
31.10.19 | 2. kolo | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Toronto | tvrdý I. |
19.08.19 | 1. kolo kval. | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | New York | tvrdý |
13.07.17 | 2. kolo | Bibiane Schoofs | Ulrikke Eikeri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Versmold | antuka |
Bibiane Schoofs form & Ulrikke Eikeri form
Bibiane Schoofs - posledné zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |
Ulrikke Eikeri - posledné zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |