Česká republika
03.04.05, 19 rokov
03.04.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
25.03.04, 20 rokov
25.03.04, 20 rokov
Barbora Zaviskova vs. Zuzana Sopkova - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Barbora Zaviskova | Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Feld | antuka |
Barbora Zaviskova form & Zuzana Sopkova form
Barbora Zaviskova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Zuzana Sopkova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Madeleine Jessup | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Maria Artimedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Alexandra Musat | 4-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu |