Nemecko
30.07.92, 31 rokov
30.07.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
16.06.95, 28 rokov
16.06.95, 28 rokov
Oana Danescu vs. Barbare Eristavi - Vzájomné zápasy
28.03.11 | 1. kolo kval. | Barbare Eristavi | Oana Danescu | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Oana Danescu form & Barbare Eristavi form
Oana Danescu - posledné zápasy
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Elena Bogdan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Mihaela Ghioca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-0, Andreea Cula - skreč | detail zápasu | |
20.07.15 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo | vs. Selma Cadar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 7-65, 3-0, Teodora Stinga - skreč | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.15 kvalifik. | vs. Patricia Eftenoiu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Karolina Stuchla | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
13.01.14 kvalifik. | vs. Karina Isayan | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.01.14 1. kolo kval. | vs. Janina Scheffbuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Luisa Marie Huber | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bals - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Emel Abibula | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.13 2. kolo | vs. Patricia Lancranjan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
06.05.13 kvalifik. | vs. Aleksandra Karamanoleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - koberec | ||||
29.04.13 2. kolo | vs. Aminat Kushkhova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.13 1. kolo | vs. Afroditi Latinopoulou | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - koberec | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Amy Bowtell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.13 kvalifik. | vs. Eleanor Deaves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Jillian O'Neill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.03.13 1. kolo kval. | vs. Petra Uberalova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.13 1. kolo | vs. Lisanne Van Riet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.13 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo | vs. Laetitia Sarrazin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.02.13 2. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.13 1. kolo | vs. Carmen Lopez-Rueda | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Barbare Eristavi - posledné zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Csilla Argyelan | 5-1, Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
13.07.15 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Adeliya Zabirova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yerevan - antuka | ||||
10.10.11 1. kolo | vs. Nune Khachatryan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - antuka | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Kisialeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - antuka | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Vladislava Kuzmenkova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.03.11 1. kolo kval. | vs. Oana Danescu | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu |