ZÁPAS
05.04.22 | 1. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Barakat Oyinlomo Quadre | Weronika Falkowska | |
1. podanie % | 49/87 (56%) | 65/89 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/49 (47%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/38 (39%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 49/89 (55%) | 49/87 (56%) |
Vyhrané body celkom | 87/176 (49%) | 89/176 (51%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Nigéria
01.05.03, 20 rokov
01.05.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Barakat Oyinlomo Quadre vs. Weronika Falkowska - Vzájomné zápasy
05.04.22 | 1. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Barakat Oyinlomo Quadre form & Weronika Falkowska form
Barakat Oyinlomo Quadre - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |