ZÁPAS
17.10.19 | 2. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Tamara Curovic | 6-2, 1-0, - skreč | W25 Lagos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Barakat Oyinlomo Quadre | Tamara Curovic | |
1. podanie % | 16/23 (70%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/16 (75%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/7 (71%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané body celkom | 39/65 (60%) | 26/65 (40%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0 | ||
- skreč |
Nigéria
01.05.03, 20 rokov
01.05.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Barakat Oyinlomo Quadre vs. Tamara Curovic - Vzájomné zápasy
17.10.19 | 2. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Barakat Oyinlomo Quadre form & Tamara Curovic form
Barakat Oyinlomo Quadre - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Tamara Curovic - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu |