ZÁPAS
02.09.19 | kvalifik. | Ayumi Koshiishi | Utaka Kishigami | 7-5, 7-64 | W25 Kyoto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ayumi Koshiishi | Utaka Kishigami | |
1. podanie % | 51/78 (65%) | 48/71 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/51 (69%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 24/71 (34%) | 28/78 (36%) |
Vyhrané body celkom | 74/149 (50%) | 75/149 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
21.04.96, 27 rokov
21.04.96, 27 rokov
Ayumi Koshiishi vs. Utaka Kishigami - Vzájomné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Ayumi Koshiishi | Utaka Kishigami | 7-5, 7-64 | detail zápasu | W25 Kyoto | tvrdý I. |
Ayumi Koshiishi form & Utaka Kishigami form
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Utaka Kishigami - posledné zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |