ZÁPAS
17.04.22 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | W25 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ayumi Koshiishi vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájomné zápasy
17.04.22 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
20.03.19 | 1. kolo | Ayumi Koshiishi | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Xiamen | tvrdý |
30.12.17 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Ayumi Koshiishi form & Ashmitha Easwaramurthi form
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Peer | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu |