Izrael
08.06.99, 24 rokov
08.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.05.94, 29 rokov
25.05.94, 29 rokov
Avital Vulf vs. Yara Abed - Vzájomné zápasy
12.10.15 | kvalifik. | Avital Vulf | Yara Abed | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
11.05.15 | 1. kolo | Avital Vulf | Yara Abed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Akko | tvrdý |
Avital Vulf form & Yara Abed form
Avital Vulf - posledné zápasy
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Tamar Shoshani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Anastasiya Shleptsova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
03.06.16 štvrťfinále | vs. Marta Paigina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.16 2. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo | vs. Sofia Shaykis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Marharyta Smolyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 0-6, 0-3, - Avital Vulf - skreč | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Keren Shlomo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.15 kvalifik. | vs. Shelly Bereznyak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Fiona Codino | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Yara Abed | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiriyat Gat - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Maayan Shtern | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Maya Tahan | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Nikol Zaikin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.15 kvalifik. | vs. Veronika Stotyka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
11.05.15 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo | vs. Yara Abed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.15 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Yara Abed - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detail zápasu |