ZÁPAS
30.08.20 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Sara Ziodato | 6-2, 3-6, 10-3 | W15 Trieste | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
08.02.02, 22 rokov
08.02.02, 22 rokov
Aurora Zantedeschi vs. Sara Ziodato - Vzájomné zápasy
30.08.20 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Sara Ziodato | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | W15 Trieste | antuka |
Aurora Zantedeschi form & Sara Ziodato form
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sara Ziodato - posledné zápasy
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 7-65, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 7-66, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Joe Gardella | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.18 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alice Zapolla | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu |