ZÁPAS
04.02.20 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Julia Stamatova | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Aurora Zantedeschi | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 26/47 (55%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/26 (65%) | 17/43 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 35/60 (58%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body celkom | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Julia Stamatova | |
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-2 | Julia Stamatova | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Julia Stamatova | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Julia Stamatova | |
Aurora Zantedeschi | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aurora Zantedeschi vs. Julia Stamatova - Vzájomné zápasy
04.02.20 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Julia Stamatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
12.10.19 | semifinále | Julia Stamatova | Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Aurora Zantedeschi form & Julia Stamatova form
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Julia Stamatova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |