INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arlinda Rushiti vs. Angelina Wirges - Vzájomné zápasy
11.09.22 | 1. kolo kval. | Arlinda Rushiti | Angelina Wirges | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W80+H Le | tvrdý |
Arlinda Rushiti form & Angelina Wirges form
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Angelina Wirges - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu |