INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arianna Zucchini vs. Nikita Uberoi - Vzájomné zápasy
10.04.23 | 1. kolo kval. | Arianna Zucchini | Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Arianna Zucchini form & Nikita Uberoi form
Arianna Zucchini - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 3-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu |
Nikita Uberoi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detail zápasu |