ZÁPAS
09.06.22 | 2. kolo | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 7-5 | Valencia | antuka |
ŠTATISTIKY
Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 43/58 (74%) | 60/86 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/43 (63%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 46/86 (53%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkom | 81/144 (56%) | 63/144 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arantxa Rus vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
09.06.22 | 2. kolo | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Valencia | antuka |
17.09.21 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Arantxa Rus | 7-67, 1-6, 6-4 | detail zápasu | W80 Valencia | antuka |
26.06.19 | 2. kolo kval. | Arantxa Rus | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | London | tráva |
Arantxa Rus form & Ekaterine Gorgodze form
Arantxa Rus - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |