ZÁPAS
12.11.19 | kvalifik. | Arabella Koller | Demi Tran | 6-73, 6-3, 18-16 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Arabella Koller | Demi Tran | |
1. podanie % | 74/86 (86%) | 62/95 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/74 (46%) | 29/62 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/12 (25%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 53/95 (56%) | 49/86 (57%) |
Vyhrané body celkom | 90/181 (50%) | 91/181 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Arabella Koller | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Arabella Koller | 2-3 | |
0-0, 30-15 | ||
3-3 | Demi Tran | |
0-0, 15-40 | ||
Arabella Koller | 3-4 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Arabella Koller | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Demi Tran | |
0-0 | ||
6-73 |
2 | ||
Arabella Koller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Arabella Koller | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Demi Tran | |
Arabella Koller | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-3 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 0-2, 4-4, 7-5, 7-6, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 11-10, 11-11, 17-16 | ||
18-16 |
Rakúsko
31.08.00, 23 rokov
18 770 $
31.08.00, 23 rokov
18 770 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Arabella Koller vs. Demi Tran - Vzájomné zápasy
12.11.19 | kvalifik. | Arabella Koller | Demi Tran | 6-73, 6-3, 18-16 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Arabella Koller form & Demi Tran form
Arabella Koller - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Demi Tran - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |