ZÁPAS
03.09.19 | kvalifik. | Antonia Schmidt | Aurora Zantedeschi | 7-5, 4-6, 12-10 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antonia Schmidt vs. Aurora Zantedeschi - Vzájomné zápasy
03.09.19 | kvalifik. | Antonia Schmidt | Aurora Zantedeschi | 7-5, 4-6, 12-10 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Antonia Schmidt form & Aurora Zantedeschi form
Antonia Schmidt - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |