ZÁPAS
27.04.22 | 2. kolo | Antonia Ruzic | Tara Wurth | 6-4, 6-1 | W60 Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Antonia Ruzic | Tara Wurth | |
1. podanie % | 41/45 (91%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/41 (71%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 1/4 (25%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antonia Ruzic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antonia Ruzic vs. Tara Wurth - Vzájomné zápasy
27.04.22 | 2. kolo | Antonia Ruzic | Tara Wurth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W60 Zagreb | antuka |
Antonia Ruzic form & Tara Wurth form
Antonia Ruzic - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Lys | Eva Lys - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - skreč | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Tara Wurth - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
08.04.23 finále | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 štvrťfinále | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |