ZÁPAS
15.05.23 | 2. kolo kval. | Anri Nagata | Yi Tsen Cho | 6-2, 6-2 | W25 Incheon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anri Nagata | Yi Tsen Cho | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/30 (63%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 25/45 (56%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anri Nagata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anri Nagata | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anri Nagata | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anri Nagata | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anri Nagata | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anri Nagata | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anri Nagata | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Yi Tsen Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anri Nagata | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anri Nagata vs. Yi Tsen Cho - Vzájomné zápasy
15.05.23 | 2. kolo kval. | Anri Nagata | Yi Tsen Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
Anri Nagata form & Yi Tsen Cho form
Anri Nagata - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 7-63, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-3, Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kotomi Yoshida | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Minori Natsuka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiho Mushika | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Yi Tsen Cho - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |