ZÁPAS
01.09.22 | 2. kolo | Anouck Vrancken Peeters | Sevil Yuldasheva | 7-62, 6-2 | W15 Haren | antuka |
ŠTATISTIKY
Anouck Vrancken Peeters | Sevil Yuldasheva | |
1. podanie % | 41/66 (62%) | 40/77 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/41 (68%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 39/77 (51%) | 25/66 (38%) |
Vyhrané body celkom | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anouck Vrancken Peeters | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anouck Vrancken Peeters | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anouck Vrancken Peeters | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anouck Vrancken Peeters | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anouck Vrancken Peeters | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anouck Vrancken Peeters | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anouck Vrancken Peeters | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anouck Vrancken Peeters | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anouck Vrancken Peeters | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anouck Vrancken Peeters | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anouck Vrancken Peeters | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anouck Vrancken Peeters vs. Sevil Yuldasheva - Vzájomné zápasy
01.09.22 | 2. kolo | Anouck Vrancken Peeters | Sevil Yuldasheva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | W15 Haren | antuka |
Anouck Vrancken Peeters form & Sevil Yuldasheva form
Anouck Vrancken Peeters - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 6-0, Merna Refaat - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Prisca Abbas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Anna Sedysheva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Sevil Yuldasheva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |