ZÁPAS
01.11.22 | kvalifik. | Annika Kannan | Rianna Ioana Coreisa | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
India
01.07.01, 22 rokov
01.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.08.04, 19 rokov
07.08.04, 19 rokov
Annika Kannan vs. Rianna Ioana Coreisa - Vzájomné zápasy
01.11.22 | kvalifik. | Annika Kannan | Rianna Ioana Coreisa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Annika Kannan form & Rianna Ioana Coreisa form
Annika Kannan - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - skreč | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Rianna Ioana Coreisa - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomiris Mussina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Milana Konovalova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Terracina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Isabele Jurca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 4-6, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Santos Sanchez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Annika Kannan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu |