ZÁPAS
24.07.20 | 1. kolo | Anna Zaja | Nastasja Mariana Schunk | 7-63, 7-66 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Anna Zaja | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Anna Zaja | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Anna Zaja | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-4 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-63 |
2 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Anna Zaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-1 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Zaja vs. Nastasja Mariana Schunk - Vzájomné zápasy
24.07.20 | 1. kolo | Anna Zaja | Nastasja Mariana Schunk | 7-63, 7-66 | detail zápasu | All Lower | antuka |
27.02.20 | 2. kolo | Anna Zaja | Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 7-64 | detail zápasu | W25 Altenkirchen | koberec |
Anna Zaja form & Nastasja Mariana Schunk form
Anna Zaja - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 štvrťfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Nastasja Mariana Schunk - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu |