ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Anna Ureke | Sophia Intert | 6-3, 3-6, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Sophia Intert | |
1. podanie % | 61/80 (76%) | 47/70 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/61 (56%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/19 (32%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 9/13 (69%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 43/70 (61%) | 40/80 (50%) |
Vyhrané body celkom | 83/150 (55%) | 67/150 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sophia Intert | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sophia Intert | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
3-4 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 3-5 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Ureke | 3-0 | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.06.98, 25 rokov
23.06.98, 25 rokov
Anna Ureke vs. Sophia Intert - Vzájomné zápasy
15.10.19 | 1. kolo | Anna Ureke | Sophia Intert | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Anna Ureke form & Sophia Intert form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Sophia Intert - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 1-6 | detail zápasu |