ZÁPAS
09.11.22 | 1. kolo | Anna Ureke | Rada Zolotareva | 7-5, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Rada Zolotareva | |
1. podanie % | 38/47 (81%) | 42/63 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/38 (66%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/9 (56%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 38/63 (60%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkom | 68/110 (62%) | 42/110 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Rada Zolotareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Rada Zolotareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Rada Zolotareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Rada Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.09.08, 15 rokov
28.09.08, 15 rokov
Anna Ureke vs. Rada Zolotareva - Vzájomné zápasy
09.11.22 | 1. kolo | Anna Ureke | Rada Zolotareva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anna Ureke form & Rada Zolotareva form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Rada Zolotareva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 2-0, Daria Ioana Pastoric - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 6-79, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Elina Zakharova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu |