ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Humera Baharmus | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/37 (59%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 37/68 (54%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Humera Baharmus | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Humera Baharmus | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
3-2 | Humera Baharmus | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Humera Baharmus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Humera Baharmus | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Humera Baharmus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Humera Baharmus | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Humera Baharmus | |
Anna Ureke | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Ureke vs. Humera Baharmus - Vzájomné zápasy
11.02.22 | štvrťfinále | Anna Ureke | Humera Baharmus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Jhajjar | antuka |
12.09.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Anna Ureke form & Humera Baharmus form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Humera Baharmus - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aditi Rawat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Kavya Khirwar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 6-2, 0-6, 15-13 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-4, - Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 2-1, Suhitha Maruri - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 5-7, 6-73 | detail zápasu |