ZÁPAS
05.09.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Elena Gemovic | 6-2, 6-1 | W15 Bucha | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Elena Gemovic | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Elena Gemovic | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
2-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Anna Ureke | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
19.07.00, 23 rokov
19.07.00, 23 rokov
Anna Ureke vs. Elena Gemovic - Vzájomné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Elena Gemovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Bucha | antuka |
Anna Ureke form & Elena Gemovic form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Elena Gemovic - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |