Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
23.02.03, 21 rokov
23.02.03, 21 rokov
Anna Turati vs. Milan Krish - Vzájomné zápasy
31.01.22 | 2. kolo kval. | Anna Turati | Milan Krish | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Manacor | tvrdý |
Anna Turati form & Milan Krish form
Anna Turati - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | detail zápasu |
Milan Krish - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Yilin Yan | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Walker | 4-6, 2-3, - Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-74, 6-78 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 7-63, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lara Walker | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Dabin Kim | 2-5, - Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Summer Hupfeld | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Indiya Mcleod | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
19.12.22 1. kolo | vs. Denise Torrealba | 2-6, 0-3, - Milan Krish - skreč | detail zápasu |