Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
18.12.96, 27 rokov
18.12.96, 27 rokov
Anna Siskova vs. Alicja Zduniak - Vzájomné zápasy
12.06.17 | kvalifik. | Anna Siskova | Alicja Zduniak | 6-2, 4-6, 7-66 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Anna Siskova form & Alicja Zduniak form
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Alicja Zduniak - posledné zápasy
Zawada - koberec | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Leticia Temirhanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Cerutti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Sitara Prabhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Daria Orichkevitch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Cerowska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.05.17 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ana Shanidze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Aleah Marrow | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Ekaterina Klyueva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |