ZÁPAS
05.11.19 | 1. kolo | Anna Popescu | Sofia Milatova | 6-3, 6-2 | W15 Solarino | koberec |
ŠTATISTIKY
Anna Popescu | Sofia Milatova | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/39 (64%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 32/53 (60%) | 25/59 (42%) |
Vyhrané body celkom | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Popescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Popescu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Anna Popescu | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Sofia Milatova | |
Anna Popescu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-15 | ||
Anna Popescu | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Sofia Milatova | |
Anna Popescu | 2-1 | |
3-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Popescu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sofia Milatova | |
0-0 | ||
Anna Popescu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
6-2 |
Veľká Británia
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anna Popescu vs. Sofia Milatova - Vzájomné zápasy
05.11.19 | 1. kolo | Anna Popescu | Sofia Milatova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Anna Popescu form & Sofia Milatova form
Anna Popescu - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detail zápasu |
Sofia Milatova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |