ZÁPAS
08.09.21 | 1. kolo | Anna Ozerova | Simona Ogescu | 6-0, 6-3 | W15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Ozerova | Simona Ogescu | |
1. podanie % | 20/40 (50%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/20 (75%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 35/54 (65%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané body celkom | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ozerova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ozerova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ozerova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ozerova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ozerova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ozerova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Ozerova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Ozerova vs. Simona Ogescu - Vzájomné zápasy
08.09.21 | 1. kolo | Anna Ozerova | Simona Ogescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Anna Ozerova form & Simona Ogescu form
Anna Ozerova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Simona Ogescu - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 štvrťfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |