ZÁPAS
02.07.20 | 1. kolo | Anna Klasen | Nikol Rivkin | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
1-0 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anna Klasen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Nikol Rivkin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikol Rivkin | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Anna Klasen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-3 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Klasen vs. Nikol Rivkin - Vzájomné zápasy
02.07.20 | 1. kolo | Anna Klasen | Nikol Rivkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Anna Klasen form & Nikol Rivkin form
Anna Klasen - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Nikol Rivkin - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Severine Deppner | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Denise Valente | Denise Valente - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jennifer Jackson | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 7-65, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-74, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Mosegaard Ravnholt | 6-1, 6-0 | detail zápasu |