ZÁPAS
08.04.18 | kvalifik. | Anna Iakovleva | Milana Maslenkova | 6-3, 6-1 | Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Iakovleva | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/36 (67%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/20 (35%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/55 (64%) | 25/56 (45%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Rusko
02.12.97, 26 rokov
12 313 $
02.12.97, 26 rokov
12 313 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
Anna Iakovleva vs. Milana Maslenkova - Vzájomné zápasy
08.04.18 | kvalifik. | Anna Iakovleva | Milana Maslenkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Anna Iakovleva form & Milana Maslenkova form
Anna Iakovleva - posledné zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Milana Maslenkova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |