Rakúsko
10.03.02, 22 rokov
10.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
09.12.02, 21 rokov
09.12.02, 21 rokov
Anna Gross vs. Eva-Maria Riml - Vzájomné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Anna Gross | Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anna Gross form & Eva-Maria Riml form
Anna Gross - posledné zápasy
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Eva-Maria Riml - posledné zápasy
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alina Laptieva | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ezgi Tezel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Emma Gevorgyan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu |