ZÁPAS
06.06.21 | finále | Anna Gabric | Romana Cisovska | 4-6, 6-3, 4-1, - skreč | W15 Banja | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Gabric | Romana Cisovska | |
1. podanie % | 72/90 (80%) | 54/91 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/72 (58%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/18 (33%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 47/91 (52%) | 42/90 (47%) |
Vyhrané body celkom | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Anna Gabric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Gabric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Gabric | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Romana Cisovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Romana Cisovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 |
4 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Gabric vs. Romana Cisovska - Vzájomné zápasy
06.06.21 | finále | Anna Gabric | Romana Cisovska | 4-6, 6-3, 4-1, Romana Cisovska - skreč | detail zápasu | W15 Banja | antuka |
Anna Gabric form & Romana Cisovska form
Anna Gabric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Romana Cisovska - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.21 štvrťfinále | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu |